رنگ مو و روغن آرگان
روغن آرگان که گاهی با نام روغن مراکشی شناخته می شود، محصول درخت آرگان مراکشی است. این روغن در صنعت مراقبت مو به دلیل فواید شگفت انگیزش، طلای مایع نامیده می شود.
روغن آرگان به آسانی توسط کوتیکول مو جذب می شود، موهای خشک را تغذیه و آنها را درخشان و براق می کند.
این روغن حاوی ویتامین E و اسید های چرب است که باعث نرم شدن وز ترین موها شده، همچنین حالت فر موها را حفظ می کند و تاثیر آنی و به سزایی در لطافت مو دارد.
رنگ موهای همراه با اکسیدان، به خصوص اگر نادرست استفاده شوند، مو را در معرض استرس قرار می دهند.اما وقتی در فرمول رنگ، روغن آرگان استفاده می شود این روغن به کورتکس مو نفوذ می کند و تاثیر عمیقی در حین و بعد از فرایند رنگ گذاری می دارد.
مزایای روغن آرگان در حین رنگ گذاری
رنگ های درخشان
روغن آرگان به بسته شدن کوتیکول های مو بعد از رنگ کردن کمک می کند که این امر باعث درخشان شدن ساقه ی مو می شود مخصوصا بعد از خشک کردن با سشوار.
افرادی که از رنگ مو با بیس روغن آرگان استفاده می کنند به دلیل اینکه موهای سالم تری دارند و مولکول های رنگ یکسان و یکنواخت تر روی مو قرار گرفته اند در نتیجه رنگ مویی درخشان تر خواهند داشت.
نرم کنندگی
روغن آرگان در فرایند رنگ گذاری به داخل کورتکس مو نفوذ می کند و باعث نرم تر شدن مو بعد از رنگ می گردد.
ترمیم موهای شکننده
این روغن در طول پروسه ی رنگ گذاری وارد کورتکس مو می شود و در نتیجه باعث افزایش ضخامت مو و کاهش شکنندگی در این فرایند می گردد. روغن آرگان به ترمیم قسمت های شکننده مو کمک می کند. چه این شکستگی در موهای بلند، در انتهای موها باشد و چه در موهای فر و یا صاف شده با مواد شیمیایی، در قسمت میانی ساقه ی مو اتفاق افتاده باشد.
تقویت انتهای موها، مخصوصا در موهای بلند
این روزها خانم ها، معمولا موهایشان را بلند می کنند. انتهای مو، قدیمی ترین قسمت مو است بنابراین بیشتر نازک شده و در معرض خطر پوسیدگی قرار دارد.
راه حل اکثر خانم ها در این مواقع، مراجعه به آرایشگر و کوتاهی مو است. اما رنگ موها با بیس روغن آرگان در این مورد موثر هستند و ضخامت مو را به طرز چشمگیری افزایش می دهد.
با استفاده از رنگ موهای حاوی روغن آرگان شما می توانید با خیال راحت موهایتان را بلند کنید بدون آنکه نگران موخوره های قسمت پایینی موهایتان باشید.

رنگ پذیری بالاتر مو
در نتیجه ی استفاده از روغن آرگان، به دلیل اینکه ساقه مو از درون تقویت شده است، کل فرایند رنگ گذاری بهبود می یابد. پیگمنت های طبیعی حتی می توانند چند درجه بیشتر روشن شوند و فر آیند ریپیگمنتیشن به صورت یکنواخت اتفاق می افتد. در نتیجه رنگ مو بهتر روی مو تثبیت می شود و از ریشه تا ساقه یکنواخت تر رنگ می گیرد.

شرکت کسری
منطقه آزاد انزلی- شهرک صنعتی شماره 2- میدان تلاش- خیابان سوم غربی
کد پستی: 4313159966
ایمیل واحد صادرات
©2023 Caspian Hair Color, All Right Reserved